Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Alegorie smrti a slávy

A73/002

Marco Dente (1493-1527)

Rosso Fiorentino - podle (1494-1540)

ALEGORIE SMRTI A SLÁVY

ca 1518
Mědirytina na papíru, 28,5x42,5 cm, značeno "R" vlevo nahoře v obrazové ploše. Vydal Antonio Salamanca. Mimořádně vzácný tisk. Papír uprostřed přeložený, místy skvrny, potrhané okraje, historicky adjustováno na papíru (marufláž), stopy staršího restaurování.. Bartsch XIV.321.425; Le Blanc.II.112.31

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydražená cena: 7 500 Kč