Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Oplakávání Krista

A73/009

Cornelis Cort (1533-1578)

OPLAKÁVÁNÍ KRISTA

Řím, 1567
Mědirytina na papíru, 26,5x39,5 cm. Značeno vpravo "1567", dole ve třech sloupcích latinský text: "Quid christi mors? ut moriamur crimina fassi, Coraq scindantur, marmora scissa docent..., ... Nos comites animis se inbet usq. sequi". Ve spodní části oříznut do tisku (chybí označení vydavatele). Kontrastní otisk, zažloutlý papír, ve střední části restaurované trhliny. New Hollstein Dutch 69-4(4). Stav 3.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 3 200 Kč