Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Láska v Elysiu

A73/011

Giulio di Antonio Bonasone (1498-1574)

LÁSKA V ELYSIU

1563
Mědirytina na papíru, 23x35,8 cm, zn. dole v tisku "Iulio Bonasone in Ventore / 1563". Celkový rozměr s rámem 39x50 cm. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Restaurováno.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč