Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Archanděl Rafael radí Tobiášovi z cyklu Tobiášových příběhů

A73/038

Henri Mauperché (1602-1686)

ARCHANDĚL RAFAEL RADÍ TOBIÁŠOVI Z CYKLU TOBIÁŠOVÝCH PŘÍBĚHŮ

ca 2. čtvrt. 17. stol.
Lept na ručním papíru s vodoznakem, 19x26,3 cm, značeno vlevo dole "Hen. Mauperché jnuentor pinxit fecit et excudit. / Cum Priuilegio Regis.". Celkový rozměr s rámem 35x41 cm. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč