A73/041
Léonard Gaultier (1561-1641)
POSLEDNÍ SOUD PODLE MICHELANGELOVY FRESKY V SIXTINSKÉ KAPLI
1. pol. 17. stol.
Mědirytina na papíru, 31,2x23,1 cm. Vlevo dole značeno "leonardus gaultier fecit". Podle rytiny Martina Roty (ca 1520-1583) z roku 1569. Nahoře uprostřed medailon s portrétem Michelangela. Celkový rozměr s rámem 47x38 cm.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Restaurované okrajové partie (trhliny..).
Vyvolávací cena: 4 500 Kč