A73/048
Giovanni Battista Tiepolo (1696-1770)
ROZHOVOR SE SMRTÍ Z CYKLU VARI CAPRICCI
30. léta 18. stol.
Lept na ručním papíru, 13,9x17,2 cm, sign. vlevo dole v tisku "Tiepolo".
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 15 000 Kč