A73/062
Sigmund Ferdinand von Perger (1778-1841)
Leopold Beyer (1784-1877)
ALEGORIE POUTNICTVÍ
19. stol.
Mědirytina na papíru, 19,5x25,3 cm. Víra odměňuje poutníka nevadnoucím věncem spásy nejen na Moravě, ale i v ostatních zemích Rakouské koruny. Značeno dole zleva: "S. v. Perger del. Leop. Beyer sc. Viennae".
Mírně zažloutlý papír, v krajích mimo tisk. plochu drobné rzivé skvrny.
Rakouský rytec.
Vyvolávací cena: 800 Kč