A73/063
Francesco Pedro (1749-1806)
INTEREA PENDENT DULCES CIREUM UBERA NATI, CASTA PUDICITIAM SERVAT DOMUS
18. stol.
Mědirytina na papíru, 57x44 cm. Výjev z Vergilia podle Albaniho předlohy, značeno zleva dole "Albani Pinx. Fran. Pedro Sculp: apud Nic: Cavalli Venetis".
Skvrny na spodním a levém okraji, přeložení vertikálně středem, podlepená trhlina v pravém spodním rohu mimo tiskovou plochu.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč