A73/102
SVATÝ JAN SARKANDER HLEDÁ ÚTOČIŠTĚ PŘED POSVÁTNÝM OBRAZEM PANNY MARIE ČENSTOCHOVSKÉ
Morava, 18. století
Mědirytina na papíru, 24,6 x 33 cm. Na zadní straně zbytky vygumovaných rukopisných poznámek, nečitelný otisk razítka a tužkou psaná poznámka Tisk brněnský.
Okraj 3-5 mm, nepoškozené, dobový tisk.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč