A73/132
Neznámý autor
ROMANTICKÁ SKALNATÁ KRAJINA SE STAFÁŽÍ
18. stol.
Kresba perem lavírovaná akvarelem na papíru, 23x32,1 cm. Verso rukopisné přípisy.
Paspartováno.
Provenience: sbírka Sternberg - Manderscheid (František Josef, hrabě ze Šternberka a Manderscheidu, 1763-1830, český šlechtic, mecenáš a osvícenec)
Vyvolávací cena: 10 000 Kč