A73/205
František Tavík Šimon (1877-1942)
MIKULÁŠSKÝ TRH NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ
1916
Barevný lept na papíru, 32,5x39 cm, sign. vpravo dole tužkou "T. F. Šimon", čísl. vlevo dole "99." (z celkového nákladu 225 tisků), tamtéž v tisku a pod tiskem autorské razítko s monogramem "TFŠ". Verso štítek "KORNER & WOOD CO., 1512 Euclid Ave, Cleveland".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
V soupisu grafického díla od A. Nováka uvedeno pod č. 268.
Zažloutlý papír, skvrna při spodním okraji.
Vydražená cena: 9 500 Kč