Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Uherské Hradiště

A73/208

Jiří Heřman (1892-1969)

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

1958
Akvarel na papíru, 15x20 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Jiří Heřman 58". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč