A73/208
Jiří Heřman (1892-1969)
UHERSKÉ HRADIŠTĚ
1958
Akvarel na papíru, 15x20 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Jiří Heřman 58".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
A73/208
1958