Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Jeruzalém

A73/210

Václav Příhoda (1888-1944)

JERUZALÉM

Kvaš na papíru, 40x30 cm, sign. a zn. vlevo dole "V. Příhoda Jerusalem". Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Vydražená cena: 3 900 Kč