A73/210
Václav Příhoda (1888-1944)
JERUZALÉM
Kvaš na papíru, 40x30 cm, sign. a zn. vlevo dole "V. Příhoda Jerusalem". Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Vydražená cena: 3 900 Kč
Vydražená cena: 3 900 Kč