Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Zlatý kaňon

A73/212

Zdeněk Burian (1905-1981)

ZLATÝ KAŇON

1968
Kvaš na kartonu, sign. při pravém okraji "Z. Burian". Ilustrace k povídce Jacka Londona v časopisu Magazín Větrník. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Časopis Větrník vycházel pouze v letech 1968-1970, vyšly tedy 2 ročníky. Po tuto dobu byl na Větrník přejmenován časopis Pionýr.

Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Vydražená cena: 70 000 Kč