Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Flóra

A73/217

Ludmila Jiřincová (1912-1994)

FLÓRA

Dřevořez na hedvábném japanu, 17,3x35 cm tisk. plocha. Značeno dole tužkou, "orig. dřevořez" L. Jiřincová. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč