Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Polednice

A73/218

Jan Konůpek (1883-1950)

POLEDNICE

1922
Litografie na papíru, 52x40,5 cm, čísl., sign. a dat. vlevo dole tužkou: "7. Konůpek 1922.". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Místy lehce pokrčený papír (nevyjmuto z rámu). Další exemplář je uložen ve sbírkách Moravské galerie v Brně, inv. č. C 17620.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 800 Kč