A73/218
Jan Konůpek (1883-1950)
POLEDNICE
1922
Litografie na papíru, 52x40,5 cm, čísl., sign. a dat. vlevo dole tužkou: "7. Konůpek 1922.".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Místy lehce pokrčený papír (nevyjmuto z rámu).
Další exemplář je uložen ve sbírkách Moravské galerie v Brně, inv. č. C 17620.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 800 Kč
Vydražená cena: 2 800 Kč