Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Bez názvu

A73/222

Mikuláš Lubomírský (1941-2009)

BEZ NÁZVU

1969
Kombinovaná technika (tuš, akvarel) na papíru, 43,5x61 cm (výřez pasparty), celk. rozměr s rámem 62,5x78 cm, sign. a dat. vpravo dole "MIKULÁŠ LUBOMÍRSKÝ 69.". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč