A73/222
Mikuláš Lubomírský (1941-2009)
BEZ NÁZVU
1969
Kombinovaná technika (tuš, akvarel) na papíru, 43,5x61 cm (výřez pasparty), celk. rozměr s rámem 62,5x78 cm, sign. a dat. vpravo dole "MIKULÁŠ LUBOMÍRSKÝ 69.".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč