Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Noc

A73/223

Kamil Lhoták (1912-1990)

NOC

1979
Barevná litografie na papíru, 27x18 cm, list 42x31,1 cm, značeno vlevo dole pod tiskem tužkou "autor. tisk", sign. a dat. vpravo dole tužkou "Kamil Lhoták 79". Okraje listu lehce pokrčené a ušpiněné - mimo obrazovou plochu.

Vyvolávací cena: 9 500 Kč