Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Milenci šílenci

A73/224

Michael Rittstein (1949)

MILENCI ŠÍLENCI

1981
Dvě barevné litografie na papíru, 42x29,5 cm a 29,5x42 cm, sign. a dat. vpravo dole bílou pastelkou / tužkou "M. Rittstein 81", čísl. vlevo dole "55/70". Vydáno nákladem autora na podzim 1980 a na jaře 1981 jako 4. sv. edice Postav, litografie a litografickou obálku vytiskli Michael Pichl a Vladimír Bujárek, edice 8x8 - řídí Jaroslav Černý, číslovaných 60 ks. Poškozená obálka, 2. list verso zbytky lepicí pásky po adjustaci.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 4 500 Kč