Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Moji démoni

A73/226

Marina Richter (1962)

MOJI DÉMONI

2003
Tři dvoubarevné lepty na papíru, 19,8x28,2 cm, 19,7x20,9 cm a 19,9x29 cm (soutisk), čísl., zn., sign. a dat. "12/20 "MOJI DÉMONI" Marine Richter 2003". Celkový rozměr s rámem 54,5x98,5 cm. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč