A73/227
Marina Richter (1962)
BEZ NÁZVU
2004
Lept na papíru, 20x15,8 cm, čísl., sign. a dat. dole uprostřed "79/130 Marine Richter 2004".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 1 200 Kč
Vydražená cena: 1 200 Kč