Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Zimní krajina

A73/313

Carl Hilgers (1818-1890)

ZIMNÍ KRAJINA

1855
Olej na plátně, 28x40 cm, sign. a dat. vpravo dole "C. Hilgers 1855", verso značeno "C. Hilgers. 1855". Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 55 000 Kč