Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Pytlák

A73/315

F. Pölzelbauer

PYTLÁK

Okolo 1900
Olej na plátně adjustovaném na překližce, 87,5x67,5 cm, sign. vlevo nahoře "F. Pölzelbauer". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 25 000 Kč