A73/315
F. Pölzelbauer
PYTLÁK
Okolo 1900
Olej na plátně adjustovaném na překližce, 87,5x67,5 cm, sign. vlevo nahoře "F. Pölzelbauer". Rámováno.
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
A73/315
Okolo 1900