A73/317
Anonym
ROMANTICKÁ KRAJINA S HRADNÍ ZŘÍCENINOU
20. stol.
Olej na lepence, 32x49 cm, neznačeno. Rámováno.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
A73/317
20. stol.