A73/319
Josef Procházka (1909-1984)
LESNÍ INTERIÉR SE STAFÁŽÍ
Olej na kartonu, sign. vpravo dole "Jos. Procházka.". 50x70 cm (71x92 cm rám). Rámováno, zaskleno. Stav A.
Josef Procházka - pražský malíř krajin a zátiší, studoval na akademii v Praze u prof. Nejedlého.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 85 000 Kč
Vydražená cena: 85 000 Kč