A73/320
Stanislav Lolek (1873-1936)
LESNÍ CESTA
1932
Olej na plátně, 50x40 cm (68x58 cm rám), sign. a dat. vpravo dole "Lolek St. 32". Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 34 000 Kč
Vydražená cena: 34 000 Kč