Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Krajina s břízami

A73/322

Bohumír Jaroněk (1866-1933)

KRAJINA S BŘÍZAMI

1904
Olej na plátně, 82x65 cm, sign. a dat. vpravo dole "B. Jaroněk 1904". Rámováno.

Bohumír Jaroněk - zlínský malíř a grafik, zakladatel Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (1925).

Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč