A73/323
Augustin Mervart (1889-1968)
ZIMNÍ KRAJINA
1956
Olej na plátně, 64x80 cm, sign. a dat. vpravo dole "Aug. Mervart 56". Rámováno, zaskleno.
Vydražená cena: 24 000 Kč