Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Zimní krajina

A73/323

Augustin Mervart (1889-1968)

ZIMNÍ KRAJINA

1956
Olej na plátně, 64x80 cm, sign. a dat. vpravo dole "Aug. Mervart 56". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 24 000 Kč