Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Jarní krajina s chalupou

A73/324

Martin Benka (1888-1971)

JARNÍ KRAJINA S CHALUPOU

Olej na plátně, adjustovaném na kartonu, 22x26 cm, sign. vlevo dole "M. Benka.". Rámováno. Stav B/C.

Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Vydražená cena: 70 000 Kč