A73/324
Martin Benka (1888-1971)
JARNÍ KRAJINA S CHALUPOU
Olej na plátně, adjustovaném na kartonu, 22x26 cm, sign. vlevo dole "M. Benka.". Rámováno. Stav B/C.
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Vydražená cena: 70 000 Kč
Vydražená cena: 70 000 Kč