A73/325
Miloš Alexander Bazovský (1899-1968)
KRAJINA S JEZÍRKEM
ca 1924 - 1926
Olej na sololitu, 40x50 cm, sign. vpravo dole "Bazovský". Rámováno, zaskleno.
Miloš Alexander Bazovský - slovenský malíř, studoval v Budapešti u prof. Réthy a posléze v Praze na Akademii u prof. Bukovace, Pirnera a Obrovského.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč