Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Elegantní dáma na pláži

A73/329

Henri Alberti (1868-1935)

ELEGANTNÍ DÁMA NA PLÁŽI

ca 1900
Olej na plátně, 27,5x29,5 cm. Dáma v klobouku se zeleným slunečníkem, s modří prosluněné vodní hladiny Atlantiku za zády. Značeno vlevo dole „HENRI ALBERTI“. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 8 500 Kč