A73/329
Henri Alberti (1868-1935)
ELEGANTNÍ DÁMA NA PLÁŽI
ca 1900
Olej na plátně, 27,5x29,5 cm. Dáma v klobouku se zeleným slunečníkem, s modří prosluněné vodní hladiny Atlantiku za zády. Značeno vlevo dole „HENRI ALBERTI“. Rámováno.
Vyvolávací cena: 8 500 Kč