Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Chlapec s demižonem

A73/330

Jaroslav Špillar (1869-1917)

CHLAPEC S DEMIŽONEM

1900
Olej na lepence, 18x12,5 cm, sign., zn. a dat. vpravo nahoře "JAROSLAV ŠPILLAR / FIESOLE 1900". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Vydražená cena: 13 000 Kč