A73/330
Jaroslav Špillar (1869-1917)
CHLAPEC S DEMIŽONEM
1900
Olej na lepence, 18x12,5 cm, sign., zn. a dat. vpravo nahoře "JAROSLAV ŠPILLAR / FIESOLE 1900". Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Vydražená cena: 13 000 Kč
Vydražená cena: 13 000 Kč