Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Portrét dívky

A73/333

František Srp (1895-1943)

PORTRÉT DÍVKY

1932
Olej na plátně, 44,5x34,5 cm (výřez rámu), sign. a dat. vlevo dole "FR. SRP 32". Rámováno. Stav B.

František Srp - malíř a grafik, krajinář, figuralista, portrétista. Studoval na pražské akademii u M. Pirnera a na uměleckoprůmyslové škole u E. Dítěte a F. Kysely.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč