A73/333
František Srp (1895-1943)
PORTRÉT DÍVKY
1932
Olej na plátně, 44,5x34,5 cm (výřez rámu), sign. a dat. vlevo dole "FR. SRP 32". Rámováno.
František Srp - malíř a grafik, krajinář, figuralista, portrétista. Studoval na pražské akademii u M. Pirnera a na uměleckoprůmyslové škole u E. Dítěte a F. Kysely.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč