A73/335
Vlastimil Zábranský (1936-2021)
HLAVA DÍVKY
Kombinovaná technika (tužka, akvarel, tempera) na papíru, 45x30 cm, sign. dole uprostřed "ZÁBRANSKÝ". Rámováno, zaskleno. Stav A.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 38 000 Kč
Vydražená cena: 38 000 Kč