Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Hlava dívky

A73/335

Vlastimil Zábranský (1936-2021)

HLAVA DÍVKY

Kombinovaná technika (tužka, akvarel, tempera) na papíru, 45x30 cm, sign. dole uprostřed "ZÁBRANSKÝ". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 38 000 Kč