Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Zátiší s bustou, vázou a sklenicí

A73/336

Josef Gabriel (1902-1970)

ZÁTIŠÍ S BUSTOU, VÁZOU A SKLENICÍ

ca 1940
Olej na plátně, 95x74 cm, verso na blindrámu značeno "J. Gabriel Zátiší". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 59 000 Kč