A73/336
Josef Gabriel (1902-1970)
ZÁTIŠÍ S BUSTOU, VÁZOU A SKLENICÍ
ca 1940
Olej na plátně, 95x74 cm, verso na blindrámu značeno "J. Gabriel Zátiší". Rámováno.
Vyvolávací cena: 59 000 Kč
A73/336
ca 1940