A73/337
Alois Kučera (1905-1962)
DVOJICE ZÁTIŠÍ
1958, 1959
Olej na lepence, 14x30,5 cm a 15x34 cm, sign. a dat. vpravo nahoře "A. Kučera 58", resp. vlevo nahoře "A. Kučera 59". Rámováno.
Stav A-B.
Alois Kučera - olomoucký malíř krajin, kytic a zátiší. Studoval na pražské Umělecko-průmyslové škole u prof. V. H. Brunnera. Vystavoval v rámci Skupiny olomouckých výtvarníků, vyučoval na Palackého univerzitě v Olomouci.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč