Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Zátiší s mečíky

A73/338

Emil Weirauch (1909-1976)

ZÁTIŠÍ S MEČÍKY

Tempera na kartonu, 80x59,5 cm, sign. vpravo dole „E. Weirauch“. Rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 500 Kč