A73/338
Emil Weirauch (1909-1976)
ZÁTIŠÍ S MEČÍKY
Tempera na kartonu, 80x59,5 cm, sign. vpravo dole „E. Weirauch“. Rámováno, zaskleno. Stav A.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 500 Kč