A73/339
Josef Istler (1919-2000)
BEZ NÁZVU
1989
Olej na kartonu, 37,5x27,5 cm, sign. a dat. v levé střední části obrazové plochy "istler 89". Rámováno.
Vyvolávací cena: 17 000 Kč
Vydražená cena: 30 000 Kč
Vydražená cena: 30 000 Kč