Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Bez názvu

A73/339

Josef Istler (1919-2000)

BEZ NÁZVU

1989
Olej na kartonu, 37,5x27,5 cm, sign. a dat. v levé střední části obrazové plochy "istler 89". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 17 000 Kč
Vydražená cena: 30 000 Kč