A73/400
HODINY VE STYLU LUDVÍKA XVI.
Francie, Paříž
80. léta 19. stol.
Hodiny z bronzu zlaceného v ohni, stojící na soklu z bílého mramoru. Na ciferníku z bílého smaltu značeny "Loizilon Paris". Půlové bití. 24x11x20 cm.
Jdoucí.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 10 000 Kč