Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Hodiny ve stylu Ludvíka XVI.

A73/400

↑ Zpět na položky »

HODINY VE STYLU LUDVÍKA XVI.

Francie, Paříž 80. léta 19. stol.
Hodiny z bronzu zlaceného v ohni, stojící na soklu z bílého mramoru. Na ciferníku z bílého smaltu značeny "Loizilon Paris". Půlové bití. 24x11x20 cm. Stav A. Jdoucí.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 10 000 Kč

↑ Zpět na položky »