A73/401
EMPÍROVÉ HODINY S ALEGORIÍ LÁSKY
Francie
poč. 19. stol.
Figurální hodiny s alegorickou postavou ženy držící v náručí dvě holubičky. V ohni zlacený bronz, smaltovaný ciferník, půlové bití. 30x14x43 cm.
Jdoucí.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč