Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Empírové hodiny s alegorií lásky

A73/401

EMPÍROVÉ HODINY S ALEGORIÍ LÁSKY

Francie poč. 19. stol.
Figurální hodiny s alegorickou postavou ženy držící v náručí dvě holubičky. V ohni zlacený bronz, smaltovaný ciferník, půlové bití. 30x14x43 cm. Stav A. Jdoucí.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč