A73/402
HODINY S POSTAVOU SILÉNA A DIONÝSE
Francie
30. - 40. léta 19. stol.
Figurální hodiny s postavami řecké mytologie, zlacený cizelovaný bronz, hodiny se smaltovaným ciferníkem a půlovým bitím. 35x16x52 cm.
Jdoucí.
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Vydražená cena: 16 000 Kč
Vydražená cena: 16 000 Kč