Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Hodiny s postavou Siléna a Dionýse

A73/402

HODINY S POSTAVOU SILÉNA A DIONÝSE

Francie 30. - 40. léta 19. stol.
Figurální hodiny s postavami řecké mytologie, zlacený cizelovaný bronz, hodiny se smaltovaným ciferníkem a půlovým bitím. 35x16x52 cm. Stav A. Jdoucí.

Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Vydražená cena: 16 000 Kč