Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Sekretář

A73/408

SEKRETÁŘ

Prusko ca 1870
Sekretář z měkkého dřeva dýhovaného a intarzovaného ořechovou dýhou a kořenicí. Tři zásuvky ve spodní části, nad nimiž je dvoudveřová skříňka. V jejím interiéru je trojice drobných zásuvek a dřevěná kulisa sloužící k zavěšení nápojových číšek. Klenuté výplně dveří zdobeny linkovou intarzií a kořenovou dýhou. 166 x 96 x 48 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč