A73/410
VIKTORIÁNSKÝ PSACÍ STOLEK A ŽIDLE
Anglie
konec 19. stol.
Psací stůl s nástavbou se soustruženými nohami, dýhovaný ořechovou dýhou. 85 x 48 x 115 cm.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 4 500 Kč