Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Modlitební koberec Kayseri

A73/423

MODLITEBNÍ KOBEREC KAYSERI

Turecko 1. pol. 20. stol.
Anatolský "saf" (saph), modlitební koberec pro vícero věřících, modlících se vedle sebe, design mihrábu. Bavlna, 270x99 cm. Stav A. Provenience: sbírka Dr. Jaroslava Lorka

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 5 000 Kč