Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Malovaná číše

A73/505

MALOVANÁ ČÍŠE

Čechy, 2. čtvrt. 19. stol.
Cylindrická číše z bezbarvého skla, zdobená barevně malovanou polopostavou biedermeierové dámy čtoucí z listu na bílém pozadí, zlacená štafáž. V. 13,8 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč