A73/505
MALOVANÁ ČÍŠE
Čechy, 2. čtvrt. 19. stol.
Cylindrická číše z bezbarvého skla, zdobená barevně malovanou polopostavou biedermeierové dámy čtoucí z listu na bílém pozadí, zlacená štafáž.
V. 13,8 cm.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč