A73/507
DVOJICE ČÍŠÍ - BIEDERMEIER
Čechy, 2. třetina 19. stol.
Zvonovitá číše z kostního skla, foukaná do formy a broušená, fasetovaná do šestistěnu, malovaná pestrými květinovými motivy a plasticky zlacenými a stříbřenými rozvilinami, hladký odsazený zlacený okraj, patka formovaná do obloučků.
Zvonovitá číše z bezbarvého skla, přejímaného bílou a světle modrou sklovinou, probrušovaný dekor ornamentálních motivů, zlacená štafáž.
V. 12 cm a 11,2 cm.
Stav A/B.
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč