A73/508
TROJICE ČÍŠÍ
19. - 20. stol.
Zvonovitá číše z bezbarvého skla vrstveného rubínem, probrušovaný dekor převážně svislých polí s čočkami pod okrajem a hvězdicí v dnu.
Osmiboká číše z bezbarvého skla zdobeného rubínovou lazurou a probrušovaným ornamentálním dekorem, Nový Bor, sklárna Egermann.
Zvonovitá číška s rozšířenou patkou, fasetovaná do osmistěnu, bezbarvé sklo lité, broušené, na pohledové straně plasticky zlacená korunka s iniciálou "C".
V. 10 cm, 11,5 cm a 8 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 2 100 Kč
Vydražená cena: 2 100 Kč