Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Nástolec s vázou

A73/512

NÁSTOLEC S VÁZOU

3. čtvrt. 19. stol.
Dvouetážový nástolec v biedermeierovém tvarosloví je tvořen mísou na ovoce s obloučkovitě vybroušeným okrajem a trychtýřovitým nástavcem ve funkci vázy z kobaltově modrého skla se zlacenými obrubami, upevněnými na čtyřboké noze z tlačeného stříbrného plechu (nedoražené značky nečitelné) s bohatým florálním dekorem. Celková v. 31 cm. Stav A-C. Noha restaurována, sklo bez poškození.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 3 800 Kč