A73/512
NÁSTOLEC S VÁZOU
3. čtvrt. 19. stol.
Dvouetážový nástolec v biedermeierovém tvarosloví je tvořen mísou na ovoce s obloučkovitě vybroušeným okrajem a trychtýřovitým nástavcem ve funkci vázy z kobaltově modrého skla se zlacenými obrubami, upevněnými na čtyřboké noze z tlačeného stříbrného plechu (nedoražené značky nečitelné) s bohatým florálním dekorem. Celková v. 31 cm.
Stav A-C.
Noha restaurována, sklo bez poškození.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 3 800 Kč
Vydražená cena: 3 800 Kč