A73/514
PÁROVÉ VÁZY HISTORISMUS
Čechy, 3. čtvrt. 19. stol.
Pár štíhlých váz z bílého alabastrového skla, na nízkých dutých patkách a s trychtýřovitě rozšířenými hrdly, matovaný povrch, na pohledových stranách plasticky zlacené dekorativní medailony s barevnou malbou kytice pomněnek, zlacené obruby.
V. 31,5 cm.
Stav A-B.
Drobný odštěp na okraji patky jedné z váz.
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč