Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Párové vázy historismus

A73/514

PÁROVÉ VÁZY HISTORISMUS

Čechy, 3. čtvrt. 19. stol.
Pár štíhlých váz z bílého alabastrového skla, na nízkých dutých patkách a s trychtýřovitě rozšířenými hrdly, matovaný povrch, na pohledových stranách plasticky zlacené dekorativní medailony s barevnou malbou kytice pomněnek, zlacené obruby. V. 31,5 cm. Stav A-B. Drobný odštěp na okraji patky jedné z váz.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč